ścigającwiatr
newsnaszepsyszczeniakimiotykontaktlinki
Miot C
04.05.2015r.

FATHER
MOTHER


Ch. ROU, Ch. PL
DIUK Złodziejska Zgraja

» więcej informacji


 YUMA Malownicza Sfora


» więcej informacji


Jako ojca drugiego miotu cavalierów w mojej hodowli wybrałam Diuka, psa z hodowli Złodziejska Zgraja. Diuk jest przepięknym przedstawicielem swojej rasy, co potwierdzają posiadane przez niego championaty. Oprócz niewątpliwej urody, jest również całkowicie zdrowy - wolny od MVD, Episodic Falling, Dry Eye Curly Coat Syndrome. Oznacza to, że ani jedno szczenię z tego miotu nie zachoruje na żadną z tych chorób.
Gdy rozglądałam się za partnerem dla Umci, szukałam psa ładnego, który poprawiłby jej wady oraz zdrowego. Bardzo ważny był też dla mnie charakter i Diuk spełnił wszystkie moje oczekiwania. Jest psem bardzo otwartym i przyjaznym, zrównoważonym, wesołym, chętnym do zabawy, energicznym, wpatrzonym w swoją panią. Ma cudowną osobowość, od razu skradł mi serce :) Dla mnie jest ideałem cavaliera pod każdym względem.
Liczę, że szczenięta z tego miotu będą równie wspaniałymi, żywotnymi psami jak ich rodzice. Chętnymi do współpracy z człowiekiem, inteligentnymi, łatwymi do szkolenia oraz posiadającymi naturalny, wrodzony aport. Predysponowanymi do pracy z człowiekiem - w dogoterapii, agility, rally-o, obedience lub jakiejkolwiek innej psiej aktywności. Powinny sprawdzić się również jako aktywni członkowie rodziny.


CELTIC CHARM Ścigając Wiatr
Zygmunt Kośmicki (PL)

Największy rozrabiaka w miocie. Najaktywniejszy, najbardziej zainteresowany człowiekiem i zabawkami. Jako pierwszy złapał w pyszczek zabawkę i już mu zostało - super się szarpie i zdarza mu się coraz częściej ładnie aportować. Pewny siebie, wszędzie jest pierwszy. Zapowiada się na naprawdę fantastycznego psa do sportów oraz aktywnego życia.-

» galeria
CARAMEL SENSATION Ścigając Wiatr
Marek Turoń (PL)

Fajna, zrównoważona suczka. Aktywna, ale nieprzesadnie. Zainteresowana zabawkami i ludźmi, ale umiarkowanie. Ładnie się szarpie i zaczyna powoli aportować. Całkowicie bezproblemowa w życiu codziennym, cicha. Jednocześnie nietrudno namówić ją do wspólnej zabawy, chociaz woli obgryzanie palców niż dzikie gonitwy za szarpakiem.

-

» galeria
CANDYMAN Ścigając Wiatr
Erhard Magosz (PL)

Najspokojniejszy szczeniak w miocie. Nazywany często Panem Cukierkiem lub Księciem Cukierkiem, ponieważ często zamiast bawić się z rodzeństwem, woli siąść sobie z boku i ,,z góry'' patrzeć na wygłupy sioóstr i brata. Często można go zobaczyć, jak siedzi i kontempluje otoczenie. Lubi jednak ludzi oraz zabawki - wystarczy niewielka zachęta od człowieka lub ugryzienie przez któreś z rodzeństwa, aby na równi z innymi rzucał się w wir zabawy.


-


» galeria
CALM AFTER STORM Ścigając Wiatr
Monika Balwin (PL)

Najprawdziwsza ,,Mała Umcia''. Można powiedzieć, że jest klonem swojej matki. Tak jak ona była, tak Pasia jest najmniejsza w miocie. Mimo niewielkich gabarytów, podobnie jak jej matka, nadrabia to kapitalnym charakterem. Wszędzie jej pełno, uwielbia ludzi, a jeszcze bardziej przeciąganie się zabawkami. Dodatkowo nie daje sobie w kaszę dmuchać i sprawnie odgryza się rodzeństwu, gdy któreś ją zaczepia.-

» galeria