ścigającwiatr
newsnaszepsyszczeniakimiotykontaktlinki
Szczeniaki z miotu ,,D'' już w nowych domach!
18.02.2016r.

Wszystkie szczenięta z miotu ,,D'' są już w nowych domach. Trochę tęskno za tymi małymi wariatami, ale wszystkie mają dobre domki.
Właścicielom życzę wielu cudownych chwil z nowymi domownikami i mało zniszczeń ;)
Nowe zdjęcia szczeniąt
30.12.2015r.

W galerii są już nowe, aktualne zdjęcia szczeniąt.
Wolne są jeszcze 2 pieski i 1 suczka :)
Wesołych Świąt!
24.12.2015r.

Wszystkim moim znajomym i przyjaciołom życzę wesołych świąt, dużo zdrowia, szczęścia oraz spełnienia marzeń. Obyście spotykali mnóstwo fantastycznych ludzi,
a jak najmniej tych nieprzyjemnych. Życzę, aby wszystkie wasze plany się ziściły. Jak najmniej problemów, a jak najwięcej radości i sukcesów! :)

Merry Christmas, health, happiness, dreams come true for all my friends!Narodziny miotu "D"
07.12.2015r.

Z radością ogłaszam narodziny miotu ,,D'' w hodowli! Zgodnie z planem, ojcem szczeniąt został wspaniały Astra FINN McCOOL (ISDS 325035). 4.12 Flawka urodziła 8 zdrowych szczeniąt - 4 pieski i 4 suczki. Matka i maluchy czują się dobrze. Można już dzwonić w sprawie rezerwacji szczeniaczka konkretnej płci (NIE rezerwuję na kolor!), ostateczny wybór odbędzie się, gdy szczenięta skończą 6 tygodni i będą już wstępnie znane ich charaktery.
Miot "D"
07.07.2015r.

Wstępnie został wybrany ojciec miotu "D"! Czekam jeszcze aż zdobędzie uprawnienia hodowlane oraz będzie miał zrobione podstawowe badania, ale sądzę, że mogę go już przedstawić na stronie - będzie to Astra FINN McCOOL (ISDS 325035), lepiej znany po prostu jako Finn :)
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, randka odbędzie się w październiku 2015.Szczeniaki z miotu "C" już w nowych domach
07.07.2015r.

Wszystkie dzieciaki Diuka i Umci są już w swoich nowych domach, ze swoimi nowymi rodzinami. Bardzo dobrze się sprawują, żaden nie miał problemów z aklimatyzacją. Weszły w nowe życie z odwagą i radością :)
Jest mi bardzo smutno, że nie ma już żadnego z nich - wiem jednak, że wszystkie trafiły do odpowiedzialnych, zaangażowanych, wspaniałych ludzi! Liczę, że za rok chociaż część z nich zobaczę ponownie :)Cavaliery kończą 4 tygodnie
04.06.2015r.

Szczeniaczki po Diuku i Umci niedawno skończyły 4 tygodnie!
Tym samym wkroczyły w prawdziwy szczenięcy świat - poznały inne nasze psy (na razie głównie przez ogrodzenie), zaczęły spędzać czas na dworze oraz jeść swoje pierwsze poważne posiłki - mięsko i rozmoczoną karmę ;) Z dnia na dzień nabierają więcej sił na brykanie, przepychanki, warczenie, gryzienie i to wszystko, co robią szczeniaczki. Wszystkie są żywo zainteresowane człowiekiem oraz zabawkami - część z nich już pięknie przeciąga się mini-szarpaczkiem!
Na chwilę obecną zarezerwowane są trzy z nich - super domu szuka jeszcze Cukierek.

Więcej informacji na podstronie miotu C.Zmora
01.06.2015r.

Potwierdziło się to, czego byłam pewna, gdy Zmora (BLAZING COMET) opuszczała mój dom - niestety jest głucha. Potwierdził to test BAER.
Nie załamuję jednak z tego powodu rąk - Zmorka ma wspaniałą właścicielkę Kasię, z którą doskonale się dogaduje oraz dwójkę psich towarzyszy. Mimo kalectwa radzi sobie doskonale, wiedzie szczęśliwe życie normalnego psa oraz zaczyna stawiać pierwsze kroki w sporcie :)DCDC Wrocław'15
31.05.2015r.

No i po Dog Chow Disc Cup Wrocław... Zawody jak zwykle świetnie zorganizowane, atmosfera obłędna! Występy uznaję za średnio udane, o czym świadczą zajęte miejsca - 15. z Nox oraz 19. z Flawi na 23 startujące w naszej klasie psy. Mimo wszystko uważam, że nie był to najgorszy sposób na rozpoczęcie sezonu - wiem teraz nad czym pracować, aby następny start poszedł nam lepiej :)

Przy okazji zawodów miałam przyjemność spotkać się z właścicielkami dwóch z córek Flawi - Zmory (BLAZING COMET) oraz Toli (BRILLIANT BRONZE) oraz właścicielami syna Umci - Maffiego (ALL MY HEART). Wszystkie trzy są cudownymi, mądrymi, pozytywnymi psami. Dobrze żyje im się z ich pańciami, na pierwszy rzut oka widać, że są szczęśliwe :) Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się zobaczyć ponownie ;)

Wszystkim cykającym zdjęcia bardzo dziękuję za super foty oraz za filmiki z Flawi i Nox!


Narodziny szczeniąt
05.05.2015r.

Wczoraj doczekaliśmy się narodzin szczeniąt po Diuku i Umci! :)
Poród przebiegł bezproblemowo, na świat przyszły cztery szczeniaczki - dwa pieski (tricolor) oraz dwie suczki (tricolor i blenheim).
Więcej informacji będzie regularnie pojawiać się na podstronie miotu C.Miot C
20.04.2015r.

Na początku maja spodziewamy się szczeniąt cavalierów ze skojarzenia
DIUK Złodziejska Zgraja oraz YUMA Malownicza Sfora.
Więcej informacji znajdziecie w dziale Szczeniaki.Planowane zawody
15.04.2015r.

Jeśli chcecie poznać na żywo moje bordery, to niedługo będzie ku temu okazja :) Razem z sukami planuję pojawić się na następujących zawodach:

DCDC Wrocław (30-31.05)
DCDC Poznań (26-28.06)
DogFrisbee Visegrad (18-19.07, Słowacja)
Dog Games Sopot (1-2.08)
Opolskie Dog Frisbee Show (10-11.10)

Spis wszystkich zawodów w Polsce oraz Europie znajdziecie na stronie Dogfrisbee Poland.